Psycholog z 5 letnim doświadczenie w pracy indywidualnej z klientem. Pierwsze doświadczenie zdobył pracując z młodzieżą z domu dziecka na koloni psychoprofilaktycznej w 2009 roku, od tamtej pory wspieranie ludzi w trudnych sytuacjach jest jego pasją. Od 2013 roku Psycholog Biznesu, Coach, Wykładowca, Trener Umiejętności Psychospołecznych z ponad 1000 godzinnym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z szeroko rozumianego zakresu Psychologii Społecznej. Aktualnie trener wewnętrzny umiejętności sprzedażowych w firmie Soft. Od przeszło roku prowadzi swój Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny, w miłej, anonimowej, domowej atmosferze. Posiada duże doświadczenie terapeutyczne, przeszło 800 godzin sesji psychoterapeutycznych. Pracuje głównie w nurcie aktualnie najskuteczniejszego podejścia terapeutycznego, Terapia Poznawczo-behawioralna, poprzez zmianę myśli, sposobu interpretacji, wpływa na uczucia i zachowania pacjenta. Ma za sobą nie jeden sukces terapeutyczny, nie raz usłyszał podziękowania „… I w sumie tak dużo się dobrego od tego czasu zmieniło, że w sumie to chciałam Ci jeszcze raz podziękować. Bo nie dałabym sama rady, dziękuję za wsparcie i techniki które mi przekazałeś …” Każdorazowa możliwość pomocy pacjentowi zakończona sukcesem jest dla niego największą gratyfikacją zawodową i motorem do dalszego rozwoju.

 

Wraz z bratem Radkiem Szafrańskim również psychologiem prowadzą projekt MMAterpia która łączy podejście psychologiczne z klimatem sportowym – czego efektem jest niecodzienne podejście do Rozwoju Osobistego.

Z zamiłowania i z zawodu licencjonowany trener Mieszanych Sportów Walki. Trener Personalny w klubie CityFit w Rzeszowie. Autor niejednego filmiku instruktażowego z zakresu przygotowania motorycznego zawodników.

PO ODBYCIU PIERWSZEJ SESJI TERAPEUTYCZNEJ, DARMOWE WSPARCIE MAILOWE I TELEFONICZNE 24h NA DOBĘ !!! 

W pracy z indywidualnym klientem kieruje się zasadą
Jeśli coś działa rób tego więcej.
Jeśli coś nie działa, rób coś innego.
Jeśli coś się nie zepsuło – nie naprawiaj tego.

Staram się również korzystać z wieloletniego doświadczenia sportowego, przy wprowadzaniu higieny psychicznej, do życia moich klientów.Szkoliłem w takich miastach jak Warszawa, Szczecin, Wrocław, Zielona Góra, Rzeszów i wiele innych. Moimi klientami na treningach biznesowych byli pracownicy takich firm jak: Bank Zachodni WBK, Bank BGŻ, Getin Noble Bank, MultiBank, Aegon – Towarzystwo Ubezpieczeniowe, Bank Pocztowy, (IT) IdeaSystems, (producenci) Habia Cable, Unizeto, (dystrybucja) Invena S.A, Wentsystem, Haubitz Polska, (usługi medyczne) Ameds Centrum, Medical Office, Centermed, Rehmedicon.

Mam za sobą również przeszło dwu letnią pracę ze studentami Politechniki Rzeszowskiej gdzie starałem się pomóc młodym ludziom w określeniu swoich mocnych i słabych stron osobowości, w aspekcie umiejętności miękkich zawodowych, tak aby ich start w życie zawodowe był jak najbardziej efektywny i jak najmniej stresujący.

W pracy z ludźmi podczas grupowych treningów, kieruje się maksyma „przy obecności pozytywnych emocji, dotrzemy szybciej do wiedzy i umiejętności”. Twierdzę, iż zbudowanie pozytywnej relacji pomiędzy trenerem, a uczestnikami szkolenia, znacząco sprzyja przyjmowaniu nowej wiedzy, jak i umiejętności.

 

Ukończone szkoły

  • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Publikacje